رستوران خوب در ماسالhttps://masaltourism.com

یکی از بهترین و بکرترین مناطق گیلان برای سفر، ماسال است که در کنار کوه‌های تالش قرار گرفته است. یکی از مزیت های ماسال این است که شهرهای زیبا با فاصله ای کم از آن قرار گرفته اند و فاصله ماسال تا تالش تنها ۶۰ کیلومتر و با رشت فقط ۵۵ کیلومتر است. در این مقاله می خواهیم لیست رستوران های خوب در ماسال را ارائه دهیم که پس از بازدید از ییلاق‌ها و جاذبه‌های گردشگری ماسال، به سراغ خوشمزه جات بروید و بهترین رستوران های شهر ماسال را بشناسید.

  • رستوران خزر ماسال
  • رستوران هاراشید
  • رستوران گیلان فود
  • رستوران کاج ماسال

رستوران خزر ماسال

یکی از رستوران های معروف ماسال ، رستوران خزر ماسال است که در سال ۱۳۶۹ افتتاح شده است و در ابتدا به عنوان یه کته پزی شروع به کار کرد. تنها دو نفر در یک مکان ۲۴ متری مشغول به کار بودند و به خاطر داشتن خدمات خوب و مطلوبی که ارائه می داد، همچنان مورد توجه مشتریان بود. پس از گذشت سال ها به یک رستوران درجه یک از طرف سازمان گردشگری تبدیل شد و در حال حاضر فضایی در حدود ۶۰۰ متر مربع را به خود اختصاص داده است. این رستوران شامل سالن پذیرایی، لژ خانوادگی، و یک سالن وی آی پی مجلل است که آماده خدمت رسانی به ۲۲۰ نفر را دارد.

رستوران خزر رستوران خوب در ماسالhttps://masaltourism.com

این رستوران یکی از رستوران های مطرح گیلان است و به خاطر داشتن منو غذایی متنوع (۳۰ نوع غذای روزانه) و بالاترین خدمات، در جهت رضایت مشتریان قدم بر می دارد. محیط این رستوران دلپذیر و صمیمی است و تجربه ای خاطره انگیز برای تان به جا خواهد گذاشت. برای رفتن به این رستوران باید به خیابان انقلاب ماسال، جنب بانک ملت بروید.

یکی از رستوران های معروف ماسال ، رستوران خزر ماسال است که در سال ۱۳۶۹ افتتاح شده است و در ابتدا به عنوان یه کته پزی شروع به کار کرد.

رستوران هاراشید | یکی از رستوران های خوب در ماسال

قطعا از بین لیست بهترین رستوران های ماسال نام رستوران هاراشید قرار خواهد داشت. این رستوران با داشتن ویو زیبا و رو به بام سبز ماسال، یکی از گران قیمت ترین رستوران های گیلان به شمار می رود. کیفیت غذاهایی که در این رستوران قرار دارند، بسیار بالاست و می توانید انواع غذاهای دریایی و گوشتی را در این مکان امتحان کنید. چای تازه دم و قلیون و دمنوش و… هم به شما کمک می کنند تا تجربه ای خاطره انگیز داشته باشید. ویو این مکان را از دست ندهید و همراه خود دوربین عکاسی ببرید. برای رفتن به این رستوران باید به بام سبز ماسال، رستوران هاراشید بروید.

رستوران هاراشید رستوران خوب در ماسالhttps://masaltourism.com

گیلان فود

گیلان فود هم یک رستوران خوب در ماسال است که در آن می توانید غذاهایی مثل پلاکباب، شامی، باقلاقاتق، فسنجان محلی، کولی و انواع ماهی ها و انواع کباب ترش و خورشت های مثل ترش شامی، اناربیج، ترش کباب، لونکی، واویشکا، چخرتمه، غورابیج و پیش غذاهایی مثل میرزاقاسمی، ترش تره، سیروابیج، کال کباب، بورانی، زیتون پرورده، اشپل، ماهی دودی و شورکولی و..و را تجربه کنید. این رستوران یک رستوران خوب گیلانی در ماسال است که طعم واقعی غذاها را به شما یادآوری می کند.

رستوران کاج ماسال از بهترین رستوران های شهر ماسال

یکی از رستوران های خوب در ماسال رستوران کاج است که در فضایی آرام و خلوت قرار گرفته است. این رستوران در کوهپایه های شهرستان ماسال قرار دارد و انواع غذاهای ایرانی و محلی ب بالاترین کیفیت در این رستوران سرو می شود. غذاهای محلی این رستوران را حتما باید امتحان کنید و در کنار زیبایی های شهر ماسال از آن لذت ببرید.

یکی از رستوران های خوب در ماسال رستوران کاج است که در فضایی آرام و خلوت قرار گرفته است و می توانید غذاهای محلی را تست کنید.

بهترین رستوران های شهر ماسال رستوران کاجhttps://masaltourism.com

کجا بمانیم؟

وقتی روز خود را با دیدنی های ماسال و گشت و گذار در رستوران های خوب در ماسال سپری کردید، نیاز دارید شب را در جایی همان حوالی بگذرانید. یکی از بهترین پیشنهادها برای اقامت اجاره ویلا و سوئیت در ماسال است.  ویلاها و هتل های زیادی در این منطقه وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. اجاره کلبه چوبی در ماسال یکی از گزینه های مناسب است اما اگر دوست ندارید هزینه زیادی متحمل شوید، می توانید به اجاره اقامتگاه بوم گردی و سنتی بپردازید.