سورتمه ریلی تالش

سورتمه ریلی تالش


سورتمه ریلی تالش

درباره سورتمه ریلی در پارک سیاهداران تالش

پارکی با چشم اندازهایی بسیار زیبا رو به جنگل و کوه های تالش. این پارک از یک طرف به جنگل و کوه های تالش و از طرف دیگر به دریا و جلگه محدود می شود. اما تفاوتی که این پارک با سایر همنوعان خود دارد اختصاص بخشی از پارک به گوزن هایی است که حضور آن ها جانی دوباره به فضا بخشیده است.از دیگر جاذبه های این پارک سورتمه ریلی ست که هیجانی وصف ناپذیر و یک تفریح مدرن و لذت بخش است. این سورتمه که شامل دو خط مستقیم (لیفت) و غیر مستقیم (مارپیچ) به طول 810 متر می باشد از دل جنگل های سیاه داران عبور کرده و لحظاتی به یاد ماندنی، شاد و پر هیجان را برای شما به ارمغان می آورد. در تمامی این مسیر پر پیچ و خم مارال های قرمز همراهیتان خواهند کرد.
سورتمه ریلی تالش واقع در پارک سیاهداران، یکی دیگر از جاذبه های شهر زیبای تالش است که در سال 2010، در کوه زیبای سیاهداران، با همکاری یک شرکت آلمانی به نام “ویگاند” و به طول یک کیلومتر و پنجاه و پنج متر ساخته شده و شامل دو خط مستقیم (لیفت) و غیر مستقیم (مارپیچ) می باشد.
حین سورتمه سواری می توان از مناظر زیبای اطراف که از یک طرف مشرف به دریا و جلگه ها و از طرف دیگر مشرف به جنگل ها و کوه های تالش است، لذت ببرید. علاوه بر این تماشای گوزن های مارال قرمزی که در محوطه پارک وجود دارند، زیبایی و لذت بیشتری را برای سورتمه سواران فراهم می آورد. در حین بازي، برای تجربه هیجان بیشتر، گردشگران می توانند با اهرم های طراحی شده سرعت خود را تنظيم كنند و آن را به حداكثر 40 كيلومتر در ساعت برسانند.
نکته:
شایان ذکر است که سورتمه در تمام فصول سال حتی در باران و سرما قابليت استفاده دارد و نصب پوشش‌های محافظ در برابر باران و ضربه روی آن امكان پذير است.