۵ نکته برای رفاه بیشتر مسافران کاری

۵ نکته برای رفاه بیشتر مسافران کاری

 

 

 

مجله گردشگری :

 

 

۵ نکته برای رفاه بیشتر مسافران کاری

 

چک کردن کیف

هرگز کیف خود را چندین بار چک نکنید. با اینکار فقط زمان را از دست می‌دهید.همچنین چک کردن بیش از اندازه‌ی کیف شما را دچار وسواس فکری می‌کند. در نهایت اگر به وسیله‌ای نیاز داشته باشید که فراموش کرده باشید با خود بیاورید، می‌توانید با اختصاص زمان کم، آنرا از فروشگاه خریداری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

کوچک و مهم بودن وسایل

هنگامی که به سفر بین المللی می‌روید، اجسام کوچک و بی اهمیت، می‌توانند بهترین دوست شما باشند. مثلا می‌توانید از یک پارچه‌ی کوچک، برای بستن چشم‌ها در برابر نور در کابیت هواپیما استفاده کنید. حتی می‌توانید با استفاده از دستمال کاغذی، برای حذف سر و صدا در هواپیما، گوش‌ها را بگیرید. همراه داشتن کت یا ژاکت پشمی، برای شما کار یک پتوی گرم را انجام می‌دهد و وسایلی از این قبیل…

 

 

 

 

 

 

 

 

خودتان را با زمان و شرایط مقصد تطبیق دهید

یکی از نکات مهمی که در هر سفری باید به آن توجه کنید این است که خوابیدن خود را با مقصد هماهنگ کنید. به محض سوار شدن به هواپیما، ساعت و تلفن و لپ تاپ خود را به ساعت محلی مقصد تغییر دهید. اگر قرار است صبح به مقصد برسید، حتما زمانی که در هواپیما هستید را استراحت کنید و بخوابید.

 

 

 

 

 

 

 

شرایط یک خواب راحت در طول سفر را فراهم کنید

خستگی بزرگترین دشمن است. اما نگران نباشید زیرا در این زمان می‌توانید به سراغ کمک‌های خواب‌آور بروید. علاوه بر استفاده از بالش گردنی، گوش‌بند و چشم بند، می‌توانید از قرص‌های خواب آور و آرام بخش استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

خودتان را از تکنولوژی محروم نکنید

همیشه کابل های شارژ را در کیف، کوله پشتی یا کیف لپ تاپ خود نگه دارید تا در هواپیما و در دسترس شما باشد. اگر احتمال می دهید که در پرواز نمی‌توانید وسیله‌ی خود را شارژ کنید، حتما باتری اضافی و یا پاوربانک همراه داشته باشید.

 

 

 

نوشته ۵ نکته برای رفاه بیشتر مسافران کاری اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *