چگونه سفری مقرون به صرفه به سوئیس داشته باشیم؟

چگونه سفری مقرون به صرفه به سوئیس داشته باشیم؟

مجله گردشگری :
 
///////////
چگونه سفری مقرون به صرفه به سوئیس داشته باشیم؟
راههای کاهش هزینه در سوئیس
می توانید شرکت در فعالیت های ماجراجویانه و بازدید از جاذبه های گردشری را محدود کنید.برای لذت بردن از مناظر و همچنین صرفه جویی در مخارج می توانید هم پیاده روی کنید و هم گشت و گذار داشته باشید.نیازی نیست در هر وعده بهترین غذاها را بخورید.در کل راه های زیادی برای صرفه جویی در مخارج وجود دارد.
/////////
/////////
    //////////////
//////////
ماندن در خوابگاه بجای هتل
لذت بردن از سفر با ماندن در خوابگاه نیز امکان پذیر است.هتل های موجود در سوئیس بسیار لوکس هستند و متقابلا هزینه های اقامت در آنها نیز بالاست.اما شما می توانید در خوابگاه اقامت داشته و ۳۰-۴۰ دلار برای هر شب بپردازید.حتی می توانید با پرداخت هزینه ای کمتر از آنچه گفته شد،در خانه ی مردمان محلی اقامت داشته باشید.
 
//////////

/////////
/////////////
استفاده از سایت BlaBlaCar
حمل و نقل در سوئیس گران است،حتی هزینه آن ممکن است از اقامت نیز بالاتر باشد.بیشتر قطارها هزینه ای حدودا ۵۰ CHF دارند.به جای آن شما می توانید از سایت BlaBlaCar استفاده کرده و با مردمان محلی در این راه همسفر شوید.اگر کسی سفری به این مقصد داشته باشد،شما می توانید با پرداختی بسیار کمتر از قطار،با او هم سفر شوید.
 
//////////

/////////
/////////////
خودتان بخرید و بپزید
صرف غذا در سوئیس هم گران است.مثلا نشستن در یک رستوران برای هر فرد حدودا ۴۰ CHFهزینه خواهد داشت.بنابراین بهترین کار این است که مواد غذایی را خود خریداری کرده و بپزید. ارزش غذای هفته (نان، ماکارونی، برنج، تخم مرغ، سبزیجات، پنیر، غذای ساندویچ و بعضی از میوه های مختلف) به شما هزینه ۷۵-۱۰۰ CHF می دهد.علاوه بر آن می توانید به به رستوران های قومی مانند چینی، خاورمیانه، هند و یا تایلندی بروید تا هزینه ی کمتری پرداخت کنید.
 
///////////

/////////////
گیاهی بخورید
گوشت در سوئیس گران است،حتی برخی از شهروندان نیز مصرف آنرا محدود کرده اند.هنگام غذا از سفارش دادن گوشت به خصوص گوشت گاو برای کنترل هزینه ها بپرهیزید.به جای می توانید از محصولات  و گیاهان ارگانیک محلی خریداری کرده و میل کنید.هم سالم تر هستند و هم ارزانتر.
 
////////////
………..
نوشته چگونه سفری مقرون به صرفه به سوئیس داشته باشیم؟ اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *