تجربه اولین سفر هوایی

تجربه اولین سفر هوایی
 
 
مجله گردشگری :
 
///////////
تجربه اولین سفر هوایی
///////
۱٫ ورود زود هنگام
مهم نیست که سفر شما داخلی است و یا خارجی، در واقع شما باید همیشه به این نکته توجه کنید و زودتر به فرودگاه بروید. هرچقدر زودتر به فرودگاه بروید، با آرامش و دقت بیشتری می توانید کارهای مربوط به سفر را انجام دهید و این از استرس شما می کاهد.
 
//////////

//////////
/    //////////
۲٫ آماده باشید
خود را برای غربالگری آماده کنید. یک کیسه کوچک و قابل حمل در دست داشته باشید و از قبل  کارت شناسایی و سایر اسناد را به صورت جداگانه و مشخص درون آن قرار دهید. همچنین تلفن همراه، ساعت و دیگر اقلام فلزی خود را در کیف قرار دهید تا هنگام بازرسی به راحتی در اختیار مامورین بگذارید.
//////////
/////////

///////////
۳٫ هوشیار باشید
زمانی که در فرودگاه هستید با دقت به مردم و حرکات آنها نگاه کنید. ببینید که چگونه چمدان و وسایل را با خود حمل می کنند و یا چمدانها را در کجا قرار می دهند، در چه صفی برای بازرسی می ایستند. نسبت به این حرکات هوشیار باشید تا مانند دیگران عمل کنید.
//////////////
/////////////
/////
//////////
////
۴٫ تغییر پول در فرودگاه، هرگز!
تغییر پول در فرودگاه اشتباه محض است،زیرا پول را با نرخ بسیار بالاتر در اختیار شما خواهند گذاشت و شما مجبور به این کار هستید. اما اگر قبل از سفر پول را تغییر دهید دیگر دچار چنین مشکلی نخواهید شد.
////////
////////////

/////////////
//////////
۵٫ انتخاب صندلی کنار راهرو
اگر جزء آن دسته افرادی هستید که زیاد از دستشویی استفاده می کنید، حتما هنگام رزرو ، صندلی کنار راهرو را انتخاب کنید. بدین گونه هم خود راحتتر هستید و هم مزاحم دیگران نمی شوید.
 
///////////

////////////
نوشته تجربه اولین سفر هوایی اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *