بسته بندی درست جواهرات در سفر

بسته بندی درست جواهرات در سفر
 
 
 
مجله گردشگری :
 
///////////
بسته بندی درست جواهرات در سفر
//////////
۱٫ استفاده از دکمه
سازماندهی جواهرات در سفر، کار نگهداری آنها را راحتتر می کند.برای مثال می توانید گوشواره و یا دکمه های سرآستین خود را، به دکمه هایی که از آن استفاده نمی کنید، آویزان کنید و در جعبه و یا کیسه ای زیپ دار قرار دهید.
”””””””’
 
`
//////////
///////////
۲٫ استفاده از نی
یکی دیگر از راه های ساده و بسیار کارآمد برای نگهداری جواهری نظیر دستبند و گردنبند این است که آنها را درون نی قرار دهید. بدین ترتیب هم از گره خوردن و هم از شکسته شده و آسیب دیدن آنها جلوگیری می کنید.
///////
//

///////////
/////////////
۳٫ حوله کوچک
حوله های کوچک مسافرتی نیز می توانند بسیار مفید باشند. می توانید جواهرات را درون آن قرار داده و بپیچید و در نهایت با کراوات و یا پارچه ای آنرا ببندید.
///////////
 

///////////
/////////////
۴٫ ظروف کوچک فلزی
همچنین می توانید برای نگهداری بهتر و سازماندهی آنها، جواهرات را درون ظروف فلزی کوچک بگذارید. هم به خوبی از آنها نگهداری می کنید و هم از آسیب دیدن جلوگیری می شود اما برای نگهداری جواهراتی نظیر گردنبند، به منظور جلوگیری از گره خوردن، بهتر است از روش های دیگر استفاده کنید.
//////////////
////////////////////

//////////
/////////////
۵٫ جوراب ها
این می تواند در میان گزینه های دیگر، هوشمندانه ترین گزینه باشد. استفاده از جوراب برای نگهداری جواهرات نه تنها باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود، بلکه به منظور استفاده ی چند کاربرده، از اشغال فضای بیشتر هم جلوگیری می کند.
 
////////////
////////////
نوشته بسته بندی درست جواهرات در سفر اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *