هزینه سفر به بلغارستان

هزینه سفر به بلغارستان
 
 
مجله گردشگری :
 
///////////
هزینه سفر به بلغارستان
///////////
۱٫ هزینه اقامت در بلغارستان
هزینه ی اقامت در خوابگاه از شبی  ۱۵ BGN شروع شده و به طور متوسط تا ۱۹ BGN می باشد. اما خوابگاههای خصوصی تر که نهایت دارای دو تخت هستند، حدود شبی ۵۲ BGN می باشد. اکثر خوابگاه ها دارای ملحفه، وای فای رایگان و صبحانه با قیمت مناسب هستند. اتاق هتل نیز با سرویس حمام خصوصی در سراسر بلغارستان از شبی ۴۲ BGN شروع شده و با توجه به خدماتی که ارائه می دهند،هزینه تغییر می کند.
 
///////////

//////////////
۲٫ هزینه مواد غذایی در بلغارستان
در بلغارستان می توانید با ۲٫۵ BGN یک همبرگر میل کنید. اگر هم می خواهید غذای محلی را امتحان کنید، پیشنهاد ما بانیکا است که با خمیر، پنیر و کره درست شده و فقط ۱٫۵ BGN ، بانیتزا برای صبحانه  ۱ BGN  می باشد. در بسیاری از غرفه های خیابانی می توانید کباب را با قیمت حدود ۵٫۵ BGN خریداری کنید. در بسیاری از مکانها نیز میتوانید یک تکه پیتزا را با قیمت یک دلار یا حتی کمتر خریداری کنید. اما خوردن یک وعده غذای دلپسب در رستوران، حدود ۱۵-۳۰ BGN هزینه خواهد داشت.
/////////

/////////////
۳٫ هزینه حمل و نقل در بلغارستان
هنگام مسافرت در سراسر کشور، به جای اتوبوس از قطار استفاده کنید. سفر با قطار ارزان تر و بهترین راه برای رفتن به دیگر شهرها در بلغارستان است. به عنوان مثال، هزینه ی سفر از صوفیا به بورگاس با قطار تنها ۱۱ BGN می باشد اما حدود ۷ تا ۱۱ ساعت بسته به نوع قطار طول خواهد کشید. هزینه ی همین سفر با اتوبوس ۲۸ BGN خواهد بود اما فقط ۵ ساعت طول خواهد کشید. همچنین هزینه ی سفر از صوفیا به وارنا با اتوبوس حدود ۳۲ BGNخواهد بود. شروع قیمت تاکسی نیز از ۱ BGNخواهد بود که این هم راهی ارزان برای سفرهای داخل شهری است.
 
/////////

/////////
۴٫ هزینه سایر فعالیت ها
بلغارستان کشوری بسیار ارزان برای گشت و گذار و بازدید است. ورودی بسیاری از موزه ها و جاذبه های گردشگری بین ۷-۱۸ BGN است.
 
//////////

////////////
۵٫ پیشنهاد برای بودجه ی روزانه
۶۵-۸۵/ BGN  ۳۵-۴۵ برای استفاده ی روزانه، اقامت در خوابگاه،غذا خوردن، استفاده از حمل و نقل عمومی و … پیشنهاد می شود. البته می توان این هزینه را کاهش و یا با ماندن در هتل گران، افزایش داد.
 

////////////
نوشته هزینه سفر به بلغارستان اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

{$inline_image}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *