سفر به وارنا بلغارستان

سفر به وارنا بلغارستان
 
 
مجله گردشگری :
 
//////////
سفر به وارنا بلغارستان
/////////
۱٫ آب گرم رومان وارنا
در هرجای اروپا می توان ردپای امپراطوری روم را دید.یکی از این مکانها،شهر وارنا است. آب گرم رومان یکی از ویرانه هایی رومی است که در بلغارستان باقی مانده است. ترکیب چندین سبک مختلف ساختمانی را می توان در این حمام آب گرم مشاهده کرد. این منطقه دارای حمام، آبراه ها و مجتمع های حرارتی است که مسافران می توانند در آن استراحت کنند و لذت ببرند.
 
////////////

//////////
//////////////
۲٫ کلیسای جامع وارنا
یکی از معروفترین ساختمان ها در وارنا، کلیسای جامع مسیحیان است. کلیسای جامع ویترین بسیاری از سبک های معماری سنتی مسیحی و تعداد انگشت شماری از سبک های ساخت وساز همان منطقه است. گنبد طلایی این کلیسا، آنرا از دیگر سازه های مذهبی متمایز کرده است.
 
////////////

////////////
//////////////
۳٫ باغ دریایی وارنا
باغ دریایی یک پارک به زیبایی طراحی شده در نزدیکی بندر است. این گردشگاه بزرگ به دو قسمت، تقسیم شده است، یک قسمت دارای درختان بسیار و سمت دیگر چمن است. برای پیاده روی و لذت بردن از مناظر، حتما به این باغ سر بزنید.
 
//////////

///////////
///////////////
۴٫ ماسه های طلایی وارنا
وارنا همچنین دارای سواحلی است که می توان در آن اسب سواری کرد و از موسیقی محلی زنده لذت برد. مجسمه ها، خاتم کاری ها و دیگر هنرها، این سواحل را بیش اندازه جذاب و زیبا می کند و همچنین می توان از ریلکس کردن بر روی شن و ماسه ی طلایی هم لذت برد.
 
///////////
/////////////
نوشته سفر به وارنا بلغارستان اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *