نکاتی در مورد سفر با قطار همراه کودکان

نکاتی در مورد سفر با قطار همراه کودکان
 
 
مجله گردشگری :
 
//////////////
نکاتی در مورد سفر با قطار همراه کودکان
///////////
۱٫تشویق کنجکاوی های طبیعی کودکان
حس کنجکاوی و ماجراجویی ذاتی کودکان را نمی توان انکار کرد.این را می توان از نگاه های آنها به محض ورود به ایستگاه متوجه شد.بهتر است آنها را در هر کاری همراه کنید.ورود و خروج قطارها شاید برایشان جالب باشد پس روی نیمکتی بنشینید که بتوانند آنها را نظاره کنند.
 
///////////

/////////
 
۲٫تمرین قانون ساندویچ
با انجام این بازی شما کودکان را هم سرگرم و هم نزدیک خود نگه می دارید.چکونه؟در این بازی پدر و مادر نان ساندویچ هستند و فرزندان اجزای درون ساندویچ.این گونه کودکان مجبور می شوند میان ساندویچ بمانند تا از آن خارج شوند.
//////////
۳٫تحقیق کنید
بسیاری از ایستگاه های دارای ویژگی های جالب (مانند آثار هنری) هستند پس قبل از حرکت تحقیقی آنلاین انجام دهید تا ویژگی های بارز ایستگاه ها را بدانید و در همان ایستگاهی که برایکودکان جذابیت بیشتری دارد منتظر بمانید.
/////////////
۴٫برنامه های سرگرم کننده
می توانید بازی های سرگرم کننده و جدید که بیشتر فکری هستند و نیاز به فضای زیادی ندارند را برای کودکانتان در نظر بگیرید و برای اولین بار در کابین قطار از آن رو نمایی کنید تا برای کودکان جذابیت بیشتری داشته باشد.
 
///////////

///////////////////////
 
۵٫ملاحظه ی دیگر مسافران
در حالی که ما میخواهیم برای کودکان سرگرمی ایجاد کنیم ؛باید توجه داشته باشیم که برای دیگران مسافران مشکلی ایجاد نکنیم.بهتر است سرگرمی ها طوری باشد که سر و صدا و تحرک زیادی نداشته باشد.در سفر باید ملاحظه ی دیگران را بکنیم.
///////////
۶٫آماده سازی برای فعالیت های رایگان
همیشه برای ایجاد سرگرمی نباید هزینه ی زیادی متحمل شوید.می توانید کودکان را تشویق به تماشای فضای بیرون و یا حیوانات کنید و یا برنامه هایی دانلود کنید تا با گوشی بازی کنند.
 
//////////

///////////
///////////
۷٫بسته بندی برای پیک نیک
برای آوردن تنقلات در قطار هیچ محدودیتی وجود ندارد.اگر شما در سفر به فکر صرفه جویی هستید ؛ باید بدانید که هزینه ی غذا در قطار بسیار بالاست و ممکن است برای سلامت کودکان مضر باشد.می توانید در یک بسته بندی جالب و جذاب غذاهایی برای سفر آماده کنید و مانند رفتن به پیک نیک رفتار کنید.
 
///////////

///////////
 
۸٫فکر جای خواب باشید
اگر در حال سفر با خانواده هستید برای راحتی خود هم که شده یک کابین را رزرو کنید تا هم کودکانتان راحت باشند و هم در شب برای خواب دچار مشکلات نشوید.برای حفظ خود در برابر سرما حتما چند پتوی مسافرتی با خود ببرید.
۹٫آماده سازی برای مقصد
برای راحتی کار خود بهتر است که وسایل سفرتان کمتر باشد.برای رسیدن به مقصد به خوبی آماده شوید تا وسیله ای را در قطار جا نگذارید.برای اقامت جایی را از قبل رزرو کنید و به محض رسیدن برای رفتن به مکانی مشخص آماده باشید.برای سفر برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.
۱۰٫برنامه ریزی
یک نسخه ی چاپی از برنامه ی سفرتان در دست داشته باشید تا به محض رسیدن طبق آن عمل کنید تا سر در گم نشوید.
 
////////////
/////////
نوشته نکاتی در مورد سفر با قطار همراه کودکان اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *