نکات برای سفری هوشمندانه

 نکات برای سفری هوشمندانه
 
 
 
مجله گردشگری :
 
////////////
 نکات برای سفری هوشمندانه
////////////
نکاتی برای زمان پرواز …
– چمدانتان تا آنجا که می تواند سبک باشد.این موضوع مهم را زمانی متوجه می شوید که چمدان سنگین خود را حتی با وجود چرخ به اینور و آنور می کشید و دچار گردن درد و دست درد می شوید.
– چشم بند و گوش بند جزء وسایل ضروری در پرواز هستند که نباید از آن غافل شد.
– هنگام بسته بندی فکر می کنید که به لباس بیشتر نیاز دارید اما سخت در اشتباهید. شما به جوراب اضافی بیشتر از لباس نیاز دارید.
– اگر پرواز طولانی در پیش دارید،سعی کنید صندلی کنار راهرو را انتخاب کنید.
 
///////////
///////////
//////////////
 
نکاتی برای ماندن در هتل …
– اگر چشم انداز برایتان مهم نیست،سعی کنید در طبقه های پایین بمانید تا از پله ها راحتتر استفاده کنید و در زمان شلوغی زمان زیادی را در صف آسانسور هدر ندهید.
– اگر می خواهید از هرکسی و هر چیزی دور و در آرامش باشید،اتاقی در طبقه های بالا و در انتهای راهرو رزرو کنید.پیاده روی طولانی دارد اما ارزشمند است.
– از خود بپرسید در هتل به چه چیزی نیاز دارید؟راحتی، محل، غذا خوری، ایمنی، بودجه و…این موضوع باعث می شود تا راحتتر هتلی را انتخاب کنید.
– زمانی که در برنامه ی وفاداری هتل ها ثبتنام می کنید باعث می شود از امکانات بهتری بهره مند شوید.مثلا ممکن است وای فای رایگان در اختیار شما که مشتری ثابت هستید قرار گیرد.
 
///////////

//////////////
 
 
نکاتی برای زمانی که در مقصد هستید..
-همیشه سفر دورتر نیاز به بودجه ی بیشتری دارد.پس همیشه در رابطه با پولی که همراه دارید اطمینان حاصل کنید.
-برای بیش از حد برنامه ریزی نکنید.با غریبه ها زیاد صحبت نکنید.در رابطه با تغزیه محتاط باشید اما خوردن چیزهایی را امتحان کنید که تا به حال تجربه نداشته اید.
-زمانی که خارج از خانه هستید،نباید همان حسی را داشته باشید که در خانه دارید.راحت باشید و راحت رفتار کنید.مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید.
 
/////////

…………….
نوشته نکات برای سفری هوشمندانه اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *