آبشاری حیرت انگیز در زیر آبهای اقیانوس هند!

آبشاری حیرت انگیز در زیر آبهای اقیانوس هند!
 
 
مجله گردشگری :
 
\\
آبشاری حیرت انگیز در زیر آبهای اقیانوس هند!
 
موریس یک کشوری آفریقایی در اقیانوس هند است که در ۹۰۰ کیلومتری ماداگاسکار واقع شده است. این کشور از چندین جزیره تشکیل شده است که هرکدام به نوعی دارای طبیعت مخصوص به خود هستند.
این بخش از اقیانوس هند دارای یک پارک ملی و سواحل شنی و تالاب های بسیار زیباست. اینجا دقیقا همان جایی است که در رویاهایتان تصورش را می کردید! جزایر بکر و آب شفاف اقیانوس…
 
/////////
/////////////
///////////////
 
البته زیبایی این جزیره و ساحلش تنها چیزی نیست که با آن روبرو خواهید شد. کافی است یکی از تورهای هوایی را که به وسیله هلیکوپتر انجام می شوند را انتخاب کنید و پروازی روی ساحل را تجربه کنید و دقیقا همینجاست که با یک صحنه شگفت انگیز روبرو می شوید. وقتی که از ارتفاع به ساحل نگاه می کنید متوجه یک آبشار بسیار عظیم در زیر آب می شوید که انگار در زیر آب های شفاف اقیانوس در حال ریختن به بخش عمیق و تاریک تر است. جالب است بداید که این تنها تصوری در ذهن شماست و در حقیقت داستان چیز دیگریست.
 
///////////////
/////////////////
///////////////
همانطور که در تصاویر هم قابل مشاهده است به نظر می رسد کف اقیانوس در این بخش دارای صخره های بسیار بزرگی است که به قسمت عمیق تر فرو رفته اند و با شیب بالایی چیزی شبیه که دره را ایجاد کرده اند. آب اقیانوس وقتی به این نقطه می رسد با شیب تندی به پایین می رود و گل و لای هم به تیرگی رنگ آب کمک می کند تا در نهایت این جلوه شگفت انگیز را به وجود بیاوند.

//////////

///////////////
/////////////
////////////
نوشته آبشاری حیرت انگیز در زیر آبهای اقیانوس هند! اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *