نکاتی برای گشت و گذار در کشور خودتان

نکاتی برای گشت و گذار در کشور خودتان
 
 
مجله گردشگری :
//////////////
نکاتی برای گشت و گذار در کشور خودتان
۱٫ به کجا بروید
زمانی که به دنبال یافتن مکان برای سفر و الهام گرفتن هستید، از مکانهای نام آشنا شروع کنید. اما به یاد داشته باشید: هرجایی می تواند مقصد سفر شما باید اگر قبلا به آنجا سفر نکرده باشید. نقشه را باز کنید و به دنبال شهر یا روستایی بگردید. فقط به دنبال مکانهایی نباشید که دوست دارید ببنید، تمامی مناطق را جستجو کنید. تحقیقات برای پیدا کردن یک مقصد،می تواند به اندازه ی خود سفر زیبا و جذاب باشد. هیچ محدودیتی برای انتخاب مقصد نداشته باشید.
///////////

////////////
 
 
۲٫ از لحظات لذت ببرید
پرواز بخشی انکار ناپذیر از سفر خارج از کشور است اما اگر در اطراف خانه ی خود باشید، می توانید از وسایل دیگر استفاده کنید. در میان وسایل نقلیه ی عمومی می توانید از اتوبوس و یا قطار استفاده کنید و از سفر هم لذت بیشتری ببرید. قطار سریعتر، مناسب تر و مستقیم تر به مقصدهای راه دور است. در میان می توانید از وسیله نقلیه خود و یا حتی دوچرخه هم استفاده کنید. البته نباید همراه داشتن چادر مسافرتی را فراموش کنید.
/////////

///////////////
 
۳٫ چیزهای جدید را امتحان کنید
شما در خانه ی خود هستید و هیچ محدودیتی در رابطه با زبان، ارز و یا هر مشکل دیگر ندارید. پس راحت باشید و سعی کنید فعالیت های جدید را امتحان کنید. بناهای تاریخی، جاذبه های گردشگری، طبیعت زیبا و غذاهای محلی جز اجتناب ناپذیر یک سفر هستند اما قطعا فعالیت های سرگرم کننده ی جدیدی هم وجود دارد که شما نباید آنها را از دست بدهید. در هر سفر خوب است که تجربه ای جدید بدست بیاورید.
 
//////////////

/////////////
 
۴٫ محدود نبودن سفر
خب از آنجایی که در خانه ی خود هستید،دیگر برای یک سفر نیازی نیست که یک هفته یا بیشتر اختصاص دهید. می توانید در مدت رمان یک هفته به دو یا سه جا سفر کنید و یا مدت زمان سفر خود را کوتاه اما زود به زود تکرار کنید. همانطور که می دانید هزینه ی سفر شما نیز کمتر شده است، پس به راحتی می توانید بودجه ی آن را به چند سفر درون کشور خود اختصاص دهید.
 
//////////
////////////
 
نوشته نکاتی برای گشت و گذار در کشور خودتان اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *