در تایلند چه بخوریم؟

در تایلند چه بخوریم؟
 
 
مجله گردشگری :
 
//////////
در تایلند چه بخوریم؟
/////////////
۱٫ غذای تایلندی
غذاهای تایلندی یکی از معروف ترین غذا در جهان هستند زیرا در طبخ آن از انواع گیاهان و ادویه جات معطر استفاده می شود. بنابراین عطر و طعم غذا به خصوص فلفل تند آن به خوبی در سراسر جهان شناخته شده است. در هر جایی از تایلند،می توانید به راحتی مکانهایی برای خوردن غذاهای اصیل تایلندی پیدا کنید.
…………..
………………
//////////////
 
۲٫ غذاهای دریایی
غذاهای دریایی شامل حیوانات آبزی مانند ماهی، صدف، جلبک دریایی خوراکی، میگو و … هستند که منبع اصلی پروتئین بوده و نیازهای اصلی بدن را فراهم می کنند. غذاهای دریایی به خصوص برای قلب، مغز و مفاصل مفید هستند. غذاهای دریایی به گونه های فراوان در تایلند به وفور دیده می شود. در تمامی مقصدهای اصلی توریستی این غذاها قابل دسترسی هستند.
 
…………..

……………………
 
۳٫ غذاهای بین المللی
اگرچه تایلند دارای فرهنگ غذایی قوی است، اما توسعه  ی پایداری نیز در بازار غذاهای بین المللی داشته است. انواع زیادی از غذاهای بین المللی وارد تایلند شده و فقط محدود به منطقه ی پایتخت نیست. غذاهای بین المللی در تمامی مقصدهای توریستی قابل دسترس است. تایلند انتخاب های زیادی مانند خورشت گوشت مجارستانی، ماهی آزاد تاسمانی، گوشت گاو کوبه از ژاپن، ماهی قزل آلا از دانمارک و غذاهای بسیار دیگری را ارائه می دهد.
…………
………………

………………
 
۴٫ غذاهای گیاهی
غذاهای گیاهی شامل گوشت و محصولات حیوانی نمی شوند. البته در برخی از آنها خوردن لبنیات مجاز و در برخی دیگر که سرسختانه تر است، خوردن محصولات لبنی و عسل مجاز نیست. غذاهای گیاهی به دلیل بیشتر سلامت بودن، امروزه دارای محبوبیت فراوانی شده اند. به همین دلیل در اکثر منوی رستوران های تایلند،غذاهای گیاهی به چشم می خورد.
………….
…………..
………………
نوشته در تایلند چه بخوریم؟ اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *