هنر عکاسی در فضای باز

هنر عکاسی در فضای باز
 
 
 
مجله گردشگری :
 
////////
هنر عکاسی در فضای باز
/////////
۱٫زمان کوهنوردی
زمان کمپینگ و پیاده روی ، ممکن است توسط منظره ای زیبا احاطه شوید.دوربین را بردارید و برای کوهنوردی آماده شوید.هم می توانید پیاده روی کنید و هم در بالای کوه ، زمانی که طبیعت بکر زیر پای شماست ، عکس های بی نظیری را به ثبت برسانید.
/////////
////////

/////////
/  /////////
۲٫آتش در کمپ
برای تهیه ی عکس از آتش ، باید یک دوربین با لنز استاندارد ۵۰mm در دست داشته باشید.از یک سه پایه ی محکم نیز برای جلوگیری از لزرش می توانید استفاده کنید.همچنین با وجود سه پایه می توانید دوربین را مستقر کنید و خود نیز در عکس حضور داشته باشید.نیازی به استفده از فلش نیز نیست زیرا نور طبیعی آتش برای عکس کافیست.
///////
۳٫عکس در شب
عکس در شب و طبیعت می تواند به عکسی منحصر به فرد تبدیل شود اما نبود نور شاید شما را به مشکل بیندازد.برای ایجاد نور می توانید یک آتش روشن کنید و از نور آن در عکس بهره مند شوید.همچنین می توانید از یک فلش خارجی کمکی نیز استفاده کنید.
/////////
//////////

//////////
//////////
۴٫پارک ملی
بازدید از پارک های ملی نیز نمایی تماشایی از طبیعت را به نمایش می گذارد.برای داشتن یک عکس به یاد ماندنی ، تمامی مناظر را باهم ترکیب کنید.یعنی در منطقه ای قرار بگیرید که تمامی مناظر قابل مشاهده باشد.
/////////
۵٫کاوش در غارها
گرفتن عکس در غارهای تاریک می تواند چالش بزرگی محسوب شود.برای اینکه از نور نیز در عکس ها بهره مند شوید ، بهتر است که در قسمت ورودی و خروجی غار عکسبرداری کنید.این نور باعث می شود عکس دارای پس زمینه ای دراماتیک باشد.
//////
۶٫حیات وحش
اگر می خواهید در طبیعت از حیوانات وحشی عکس تهیه کنید باید بدانید که باید فاصله را رعایت کنید.پس برای کار نیاز به یک لنز قوی با زوم بالا دارید.همیشه به خاطر داشته باشید وارد حریم زندگی حیوانات نشوید زیرا ممکن است به دلیل ترس ،آسیبی به شما وارد کنند.
////////
///////////
///////////
نوشته هنر عکاسی در فضای باز اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *