اجاره ویلا در ماسال

جديترين خبرهاي دنياي املاك

طبیعت پاییزی «ییلاقات ماسال» تابلویی رنگارنگ از زیبایی‌ها

طبیعت پاییزی «ییلاقات ماسال» تابلویی رنگارنگ از زیبایی‌ها

طبیعت پاییزی «ییلاقات ماسال» تابلویی رنگارنگ از زیبایی‌هاhttps://masaltourism.com

کوه‌های سر به فلک کشیده ییلاقات ماسال زیبایی‌های پاییز را با رنگ‌های مختلف به تصویر کشیده است.

 ماسال،مائده فلاحتکارضیابری: پاییز همیشه فصل عاشقان بوده و است، پاییز که می‌آید برگ‌های زرد و نارنجی‌اش را با خود می‌آورد و با رنگ‌های زیبایش گرمی احساسات را در روزهای سرد پاییز قوت می‌بخشد.

بدون تردید دیدن درختان رنگارنگ که جنگل را به‌مانند یک تابلوی زیبای نقاشی از فصل پاییز کرده، لذت فراوانی را به همراه دارد، کوه‌های سر به فلک کشیده ییلاقات ماسال زیبایی‌های پاییز را با رنگ‌های مختلف به تصویر کشیده است، رنگ‌هایی که به زرد پررنگ، نارنجی سوخته و پررنگ و قرمز روشن و حتی بنفش در می‌آیند.

فصل پاییز جنگل‌ها و کوه‌های شمال را به رنگ‌های بی‌نظیری درمی‌آورد که حتما باید از آنها بازدید کرد، این جنگل‌ها، می‌توانند مقصد سفری یک روزه برای شما باشد، البته در دل این ییلاقات آبشاری زیبا قرار دارد که لذت سفر را دو چندان می‌کند.

https://masaltourism.com

همه زیبایی پاییز علاوه بر باران‌های زیبا، رنگ‌های فوق العاده جذاب آن است که جلوه ویژه‌ای به درختان و گیاهان می‌دهد، رنگ‌های زرد و نارنجی و قرمز در کنار هم منظره‌هایی می سازند که فقط دو یا سه ماه در سال می‌توان از جذابیتشان بهره برد.

پاییز فصلی است که طبیعت، خود را به هزار رنگ در می‌آورد تا بخشی از رقص قلم باشکوه نقاش طبیعت را بر روی بومی به بلندای گیتی نظاره گر باشیم.

امروز که پاییز هزار رنگ، به ماه آخر خود رسیده است، مقصد‌ فوق‌العاده‌ای برای عکاسی در طبیعت پاییزی ایران زیبا معرفی می‌کنیم، جایی که شاید باورش کمی سخت باشد که در برابر دیده‌گان شما تابلوی نقاشی قرار دارد یا فضایی واقعی.

https://masaltourism.com

ییلاقات شهرستان ماسال یکی از بکرترین مناطق کشورمان است که مقصد بسیاری از گردشگران در فصل پاییز است با چند تن از مسافران که در حال ثبت خاطرات خود در این منطقه بودند مصاحبه‌ای انجام داده‌ایم که به آن می‌پردازیم.

*چهره هزار رنگ طبیعت در ییلاقات ماسال

«رویا زارع» اظهار کرد: پاییز فصلی است که‌ به نسبت سایر فصول، خلوت‌تر و سفر ارزان‌تر بوده و با ازدحام جمعیتی که در بهار و تابستان به واسطه تعطیلات رسمی روبرو هستیم،‌ مواجه نخواهیم بود.

این مسافر شیرازی با بیان اینکه سفر در بهار و تابستان به منطقه ییلاق ماسال شاید زیبا باشد اما چشم‌ها فقط یک رنگ را به نظاره می‌نشینند آن هم سبز، افزود: وقتی فصل پاییز را برای سفر به این منطقه انتخاب می‌کنیم تنها دلیلش چهره هزار رنگ طبیعت آن است.

https://masaltourism.com

وی با بیان اینکه کوه‌ها و جنگل‌های این منطقه همچون تابلوی نقاشی پا به پای آدم می‌آیند و تمامی ندارند، گفت: اینجا معجزه خداوند را با چشمان خود می‌توانیم ببینیم.

زارع با بیان اینکه شاید مردمان خونگرم و غیور گیلان تاکنون به این مناطق سفر نکرده باشند، تصریح کرد: به همه هموطنانم توصیه می‌کنم یک بار هم که شده در فصل پاییز به ییلاقات ماسال بیایند و از این همه زیبایی بهره‌مند شوند.

* ماسال از مقصدهای بکر طبیعت‌گردی ایران است

«مهدیه جلالی» با اشاره به زیبایی‌های رنگارنگ طبیعت ماسال، خاطرنشان کرد: جنگل و کوه‌های ماسال همواره خاطره انگیزترین مناظر را برای عکس‌برداری در اختیار عاشقان سلفی‌باز و معتادان اینستاگرام می‌گذارد.

https://masaltourism.com

این مسافر تهرانی با بیان اینکه اولین بار است به ماسال سفر می‌کند، اظهار کرد: به قدری محو تماشای این کوه‌ها و درختان رنگارنگ شده‌ام که همه مشغله‌های ذهنی خود را فراموش کرده‌ام.

وی با بیان اینکه جمع شدن این همه زیبایی در یک‌جا واقعا شگفت‌انگیز است، افزود: به جرات می‌توانم بگویم این منطقه یکی از مقصدهای بکر طبیعت‌گردی ایران به شمار می‌رود.

گفتنی است، برای عاشقان پاییزگردی در ایران، جاده شالما به اولسبلنگاه ماسال، یکی از رویایی‌ترین نقاط ایران زمین است که می‌توان پاییز هزار رنگ را به تماشا نشست و گوشه‌هایی از جلوه‌های ایران بکر را مشاهده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *