سه نکته کلیدی برای ایمنی مسافران

سه نکته کلیدی برای ایمنی مسافران
 
 
مجله گردشگری :
 
/////////
سه نکته کلیدی برای ایمنی مسافران
راهنمایی های مفید ایمنی برای مسافران به شرح زیر است:
۱٫ تامین امنیت خانه قبل از سفر
به مسافران شدیدا توصیه می شود که درب خانه را با یک یا چند قفل اضافی،ببندند.همچنین توصیه می شود که پول، جواهرات و یا سایر وسایل ارزشمند را در خانه نگه ندارند،بلکه قبل از سفر آنها را برای نگهداری به بانک تحویل دهند.قبل از ترک خانه نیز برق و گاز را قطع کنید و دریچه اصلی آب را هم ببندید.همچنین از فردی مطمئن هم برای سر زدن به خانه می توانید کمک بخوهید.
 
/////////////

/////////
/  //////////////
۲٫ اسناد رسمی
مسافران قبل از سفر باید از دارا بودن حداقل شش ماه اعتبار گذرنامه اطمینان حاصل کنند و همچنین برای دریافت ویزا،به موقع اقدام کنند. همیشه در هنگام مسافرت مدارک رسمی و اقلام شخصی را در یک مکان امن نگهداری کنید.همچنین در مسافرت به هیچ وجه به هیچ وجه،کارت شناسایی و یا گذرنامه را گرو نگذارید. اگر دارای گواهینامه بین المللی هم نیستید، از رانندگی در کشورهای دیگر به شدت خودداری کنید. مسافران همچنین باید آدرس و شماره تلفن سفارتخانه ها / کنسولگری های کشور خود را که در مقصد مستقر هستند،دارا باشند.
 
///////////

/////////
///////////////
۳٫ آگاهی و احتیاط در هنگام مسافرت
مسافران در مورد وضعیت اطرافشان در هتل ها، فرودگاه ها، بازار ها و غیره به منظور اطمینان از امنیت شخصی و ایمنی خود باید آگاه باشند.از حمل جواهرات و یا هر گونه اقلام غیر ضروری در سفر خودداری کنید.حتما از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید و از سوار شدن بر خودروهای شخصی به شدت خودداری کنید.باید بدانید که همانگونه که در کشور خود با آگاهی و احتیاط رفتار می کنید و سفر نیز باید همانگونه و یا حتی بیشتر محتاط باشید.
 
///////////
////////////
نوشته سه نکته کلیدی برای ایمنی مسافران اولین بار در گردش مگ | مجله گردشگری | جاذبه های گردشگری| گردشگری پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *